Miner'S Rest Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 105 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Deze 2-slaapkamer Miner'S Rest Villa Camborne bevindt zich binnen 5 minuten loopafstand van Troon Methodist Church en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.

    Het hart van Camborne kan worden bereikt in 20 minuten lopen van deze 105 m² grote villa, en cultuurgerichte locaties zoals het Heartlands liggen op 3 km afstand. Gasten kunnen een bezoek brengen aan het Trevoole, op 25 minuten loopafstand van dit vakantiehuis, of een kijkje nemen bij het Crowdy Reservoir, op 10 minuten rijden.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer woning behoren ook een apart toilet en een douche. Een droger zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Miner'S Rest Villa voorziet gasten van een koelkast, glaswerk en een vaatwasser in een complete keuken. Britse gerechten worden geserveerd bij The Croust Hut, dat op op een klein stukje lopen van deze villa ligt. Het busstation Spar Shop bevindt zich op een paar stappen verwijderd van deze gesitueerde in Camborne Miner'S Rest Villa en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Miner'S Rest Villa Camborne

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer woning behoren ook een apart toilet en een douche. Een droger zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Miner'S Rest Villa Camborne Strand foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 105 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Miner'S Rest Villa Camborne

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Miner'S Rest Villa Camborne

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, in deze villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Is Miner'S Rest Villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Miner'S Rest Villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Miner'S Rest Villa Camborne